Tržnice

Atmosféra, vůně a chutě Itálie v Praze

Tržnice Wine Food Market prezentuje typicky italský, avšak v České republice unikátní restaurační koncept. Můžete si zde vychutnat jedinečnou italskou kuchyni v kvalitě odpovídající špičkovým restauracím, v autentickém, příjemně neformálním prostředí.

Tomu odpovídá i specifický systém obsluhy. Jídlo i pití si můžete objednat u všech dílčích zastávek – na baru, v rybárně i pekárně. Svou objednávku na místě zaplatíte, dostanete vařečku s číslem, tu si odnesete na své místo a postavíte ji do připravené karafy na stole. Pak už jen pohodlně vyčkáte, až vám obsluha přinese pití a posléze i jídlo.

Tento specifický systém servisu, který se neobejde bez pobíhající obsluhy, dlouhé stoly, zvoucí ke sdílenému stolování, i hudební podkres přispívají k živé a rušné atmosféře.
 
Menu obsahuje jak nabídku těstovin, která se mění každý měsíc, tak i speciality z grilu (hovězí burger, kuřecí stripsy), saláty, dětská jídla i oblíbenou italskou pizzu. Rádi pro vás na požádání připravíme i vhodné dietní jídlo (například pro bezlepkovou dietu) nebo vegetariánskou stravu.
 

Otevírací doba:

Pondělí – Sobota 7.00 – 23.00
Neděle 8.00 – 23.00
(vaříme od 11.30 do 22.00)

 

Rezervace

Online rezervace