Klub WFM

VÝHODY PRO ČLENY KLUBU

Za každých 100 Kč vč. dph utracených v prodejnách WFM získává zákazník 1 bod. Body se sčítají. 1 bod má hodnotu 1 Kč. Body pak může zákazník využít jako slevu při dalších nákupech v prodejnách WFM.

Některé produkty mohou být během roku v rámci speciálních akcí bodově zvýhodněny. Např. za nákup určitého výrobku (novinky) může zákazník obdržet až 10 bodů a více. 

Členové klubu požívají těchto dalších nadstandardních zákaznických výhod:


PRAVIDLA ČLENSTVÍ KLUBU WINE FOOD MARKET

Členem se může stát každý zákazník starší 18 let, který vyplní registrační formulář, který je k dispozici na stránkách klub WFM. Každému novému členovi bude do druhého pracovního dne zaslán identifikační kód, který zákazník předkládá při nákupu v obchodech WFM.
Na základě předloženého identifikačního kódu se mu načítají body.
Při ztrátě členské karty ( platí pro majitele vydaných plastových karet) nebo identifikačního kódu v elektronické podobě je zákazník povinen nahlásit tuto skutečnost na prodejnách WFM nebo elektronicky na info@winefood.wf.

Původní karta či identifikační kód bude zablokován a zákazníkovi bude zaslán nový identifikační kód. 
V případě, že karta či identifikační kód nebude využit po dobu 1 roku, bude automaticky zablokován. 
Po uplynutí 12 měsíců bude identifikační kód a s ním související údaje odstraněny z databáze.

WFM si vyhrazuje možnost kdykoliv změnit podmínky a pravidla klubu. V takovémto případě budou všichni členové o změnách informováni prostřednictvím e-mailu. V případě nesouhlasu se zasíláním elektronické korespondence má člen klubu možnost se z odběru odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který je součástí rozesílané korespondence.
Vzniklé nároky z věrnostního systému nejsou právně vymahatelné.

V případě, že karta či identifikační kód nebude využíván po dobu 3 let, budou údaje k této kartě či identifikačnímu kódu smazány, dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a zákona č. 101/2000 Sb.

Informace o zásadách ochrany osobních údajů, vašich právech a podmínkách pro jejich uplatnění, zpracování osobních údajů a souhlasu se zasíláním elektronické korespondence, naleznete zde.

V případě dotazů či reklamací kontaktujte WFM na níže uvedených kontaktech:


WINE FOOD MARKET s.r.o. 
Strakonická 3/1353, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 733 338 650
E-mail: info@winefood.wf

Chci se stát členem klubu

Na e-mail vám zašleme osobní kód věrnostního klubu WF. Ten si prosím nahrajte do mobilní aplikace např. Portmonka atp. Při placení svůj čárový kód ukažte na pokladně nebo obsluze.

Kontrolní řetězec - ponechte prázdné:

Rezervace

Online rezervace