Klub La Mia Famiglia

la mia famiglia

Klub pro všechny, kteří milují Itálii a její gastronomii stejně vášnivě jako my.

Proč právě La Mia Famiglia ? „La famiglia“ je rodina. Tu naši rodinu tvoří tři články:  vy — naši zákazníci, dodavatelé — převážně malé rodinné podniky a my — partička kolem Wine Foodu, která se snaží vytvořit příjemné rodinné prostředí, ve kterém se budou všichni členové cítit dobře.
La Mia Famiglia je věrnostní program, díky kterému získáte nejen přehled o italské gastronomii, ale především čerpáte výhody, které jsme pro vás připravili. Registrace i digitální karta je zdarma. Kartu získáte na základě vyplnění registračního formuláře na odkazu na této stránce nebo přímo na kterékoli z prodejen Wine Food. 
Staňte se členem naší rodiny a užívejte si život v pravém italském stylu.


vaše výhody

wine food v mobilu

Zapomeňte na plasty. S digitální kartou La Mia Famiglia máte víc místa v peněžence, přehled o stavu vašeho bodového konta, informace o všech našich prodejnách včetně kontaktů a otevírací doby. Zároveň si přímo z karty můžete rezervovat místo v restauraci nebo účast na akci.


sbíráte body

Za každých celých 100 Kč utracených v našich prodejnách vám uložíme na vaše konto 1 bod v hodnotě 1 Kč. Body pak můžete využít při dalších nákupech ve všech prodejnách Wine Food, při konzumaci v kavárně a v restauraci Tržnice. V případě,
že utratíte během jednoho kalendářního roku celých 100 000 Kč, připíšeme vám v dalším kalendářním roce na vaše konto bonus 1 000 bodů, přičemž 1 bod má hodnotu 1 Kč.


taška k nákupu

Papírová taška zdarma ke každému nákupu.


pultovné zdarma

Vyberte si delikatesy z pultu na obchodě a vychutnejte si je u nás!


ušetříte při nákupu

Při nákupu celého kartonu vína (tj. 6 láhví) získáte 6% slevu a při nákupu dvou a více kartonů vína slevu dokonce až 12%.


poznáváte osobnosti italské gastronomie

Tematické večeře v Konírně, připravované předními italskými šéfkuchaři a sladěné
s víny vynikajících producentů, se staly tradicí. Počet míst je díky prostoru omezený, ale vy se o nich i dalších pořádaných akcích dozvíte prostřednictvím newsletterů jako první a budete tak mít přednost při rezervaci.


objevíte vůně a chutě itálie

Dostáváte pozvánky na degustace novinek i legendárních produktů italské gastronomie.
 


naučíte se vařit a péci jako praví italové

Organizujeme pro vás workshopy, semináře a kurzy, kde se naučíte, jak se dělá správné janovské pesto, pizza nebo peče pravý italský chléb.


cestujete po itálii jinak

Abyste si mohli svoji dovolenou opravdu vychutnat, pomůžeme vám zajistit návštěvy a exkurze u některých našich dodavatelů – vinařů a výrobců typických italských potravin a delikates.

Kartu získáte na základě vyplnění registračního formuláře, který najdete na této stránce. Všeobecná pravidla a informace o zásadách ochrany osobních údajů, vašich právech a podmínkách pro jejich uplatnění, zpracování osobních údajů a souhlasu se zasíláním elektronické korespondence, naleznete zde.
 

Registrační formulář / Register Form

Rezervace

Online rezervace