Darujte Itálii v koši

Dobré jídlo a pití je zážitek, který by neměl ve vašem životě chybět. Originální delikatesy od malých italských dodavatelů a skvělá vína potěší určitě každého, kdo v sobě nosí alespoň kousek milovníka italské gastronomie.

Pečlivě jsme vybrali ty nejtypičtější produkty italské gastronomie a poskládali je do 13 dárkových košů.
Menší či větší gurmánský výlet po Itálii potěší nejen vaše obchodní partnery, přátele, ale udělá radost i vašim blízkým.

Tady je malá ochutnávka:

Koš 1. Picnic

Dneska jíme venku! Piknik se vrací do módy. Popíjet víno s přáteli v parku nebo na louce je prostě pohoda. S naším košem to půjde raz dva. Stačí jen vybalit deku, vyskládat všechny delikatesy a pak už si jen užívat. Sbalili jsme to nejdůležitější, kam vyrazit, to už necháme na vás.

Picnic

Koš 2. Colazione golosa

Někdo to rád sladké, někdo zase chlazené. Pro jistotu jsme vám přichystali oboje. Na začátek cereální müsli s jablky, potom toast s džemem nebo medem s jahodovou dření a k tomu sklenička prosecca. Je na vás, jak začnete svůj den.

Colazione golosa

Koš 5. Pausa caffè

Káva a čokoláda – „zdravá neřest“. Ranní šálek si dáváme pro povzbuzení, odpolední pití kávy je rituál i symbol odpočinku. Připravte si kávu tak, jako si ji vaří Italové – v klasickém moka kávovaru. Ten se totiž opět vrací do módy. Vše potřebné jsme vám nachystali.

Pausa caffè

Koš 11. Un tagliere di sapori

V životě jsou chvíle, které si chcete užít. Na nic nemyslet, nikam nespěchat, prostě jen tak nechat plynout čas. Rustikální italské lahůdky jsou v takových okamžicích tou nejlepší společností. Stačí jen zakrojit.

Un tagliere di sapori

Koš 13. Eterno studente

Parla l‘ italiano? Chcete vědět, jak správně vyslovit gnocchi nebo bruschetta, když si objednáváte v restauraci? Pak je kniha „Italština pro gourmety“ přesně to, co potřebujete. Procvičte si jazyk i chuťové pohárky. A ve společnosti červeného vína jde učení samo.

Eterno studente

Celou naši nabídku dárkových košů včetně jejich podrobného popisu najdete v našem online katalogu zde.

Koše si můžete objednat prostřednictvím e-mailu či na telefonu +420 605 273 503.

Dárkové koše jsou přirozeně k dostání i na našich prodejnách v Dejvicích a v Průhonicích.

Vouchery

A pokud byste ke koši chtěli ještě něco přidat, máme pro vás ještě jeden tip – věnujte dárkový poukaz. Ten je možno uplatnit dle výběru ve všech našich obchodech i restauracích. Vouchery aktuálně nabízíme v hodnotě 500 Kč a 1 000 Kč. 
Rezervace

Online rezervace