Založení klubové karty

Dobrý den!
 

Vítejte v Klubu La Mia Famiglia.
Pro získání členství prosím vyplňte registrační formulář. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jste-li majitelem plastové karty Klubu WFM, uveďte její celé číslo dle instrukcí uvedených v registračním formuláři. Pokud jste od nás obdržel čárový kód k registraci do Klubu WFM, opište prosím jeho celé číslo dle instrukcí uvedených v registračním formuláři.
Vaše osobní údaje, které uvedete v registračním formuláři budeme používat pouze pro potřeby klubu La Mia Famiglia a budou zpracovávány v souladu s Pravidly klubu La Mia Famiglia, která naleznete zde.
Na uvedený e-mail Vám zašleme Vaši digitální kartu La Mia Famiglia. Kartu si zcela jednoduše nainstalujete do Vašeho Smartphonu. Návod na instalaci obdržíte spolu s kartou. V případě technických problémů prosím kontaktujte it@winefood.wf.

Wine Food – The Italians

Welcome to La Mia Famiglia Club. Please fill in the registration form to become a member. Items marked with * are mandatory.
If you already have the WFM Club Card, please provide its number. If you have received a barcode from us to register to the WFM Club, please copy its full number.
We will only use your personal information in the registration form for the needs of La Mia Famiglia and will be processed in accordance with the La Mia Famiglia Club Rules, which you can find here.
We will send you La Mia Famiglia digital card. You can simply install it on your Smartphone in the YOURWALLET (Android) or WALLET (iPhone) application. Installing is a very simple process a takes few minutes to complete. You will receive installation instructions together with your personal code. In case of technical problems please contact it@winefood.wf.

Wine Food – The Italians

 

Registrační formulář / Register form

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Items marked with * are mandatory and must be filled.

Karta KLUB WFM

opište číslo karty
copy card number
Osobní kód KLUB WFM

opište číslo kódu
copy code number

Vyplňuje pouze člen stávajícího Klubu WFM.
To be completed only by a WFM club member.

Kontrolní řetězec - ponechte prázdné:


Rezervace

Online rezervace