Silvestr doma

 

 

Rozhodli jste se, že letos strávíte Silvestra doma, v kruhu svých přátel ?


Abyste měli dostatek času na výběr toho správného vína, bublinek a občerstvení na silvestrovský večer, upravili jsme otevírací dobu na pobočkách: Smíchov 9.0022.00 hodin, Dejvice mají otevřeno 9.00–20.00 a Průhonice 10.00–21.00.

Stejně jako po celý rok můžete i poslední den v roce vybírat z italských delikates, lokálně vyráběných specialit, připravovaných podle italských receptur a z originálních italských surovin; široké nabídky typických italských i výjimečných vysokohorských sýrů, šunek a salámů a na Smíchově navíc z ryb i masa. 
 
Nově jsme přivezli produkty Tonno Colimena. Vynikající tuňák v olivovém oleji se prodává ve sklenicích. Továrna s třicetiletou tradicí leží jen pár metrů od moře a díky poloze používá při výrobě především čerstvé ryby.Tuňák se zpracovává podle tradičního receptu a bez konzervačních látek. 
 
Znáte fantastickou nakládanou zeleninu Giardiniera di Morgan ? Giardiniera se někdy volně překládá jako zahrada ve sklenici. Rodina Morgan zeleninu vykupuje od malých farmářů z Veneta a zpracovává ji ručně. K dochucení zeleniny používají sladkou sůl z Cervie (sale di Cervia), která se na malých solných plantážích sklízí stejně jako kdysi – ručně a za pomocí dřevěných hrábí. Čerstvou sezonní zeleninu vaří na páře, ta si díky tomu uchovává svou barvu, chuť i vitaminy. Nakládají ji bez použití konzervantů.
 
Patříte-li spíše k milovníkům vína a přemýšlíte, s jakými víny prožijete Silvetra, připomínáme, že pokud jste držiteli naší klubové karty, dostanete od nás při nákupu celého kartonu (tj. 6 láhví) 6% slevu, při nákupu dvou a více kartonů dokonce až 12% slevu. 
 
A aby po celý večer víno chutnalo tak jak má, nabízíme i unikátní vinné sklenice, které exkluzívně pro Wine Food navrhl Rony Plesl. Ručně foukané, vyrobené z bezolovnatého křišťálu. Sérii šesti sklenic na vína typu prosecco, pinot grigio, chianti, brunello a barolo je doplňuje sklenice na digestiv. Mimo sérii byla vyrobena univerzální sklenice, tvarem vyhovující všem druhům vín.

Novoroční přípitek je mimořádný okamžik. Už víte, čím si letos připijete ? Vinařství Encry vyrábí z odrůdy Chardonnay šampaňské Encry, vinařství Bellavista používá klasickou šampaňskou metodu pro špičkový sekt Franciacorta. Rodina Drusian je výrobcem prestižního Prosecca Cartizze. Maličké vinařství s názvem 1701 se zaměřilo na produkci šumivého víno v bio kvalitě. Klasickou metodou druhotného kvašení v lahvi vyrábí Franciacortu Brut, Rosé a Satén.

 


Felice Anno Nuovo!

 

 

 
Rezervace

Online rezervace