Rybárna

Nabídka rybárny staví na čerstvých rybách, které pro vás třikrát týdně dovážíme z proslulé tržnice Rungis v Paříži a dvakrát týdně z Itálie. K tomu navíc ještě jednou týdně dovážíme pstruha lososovitého z horských chovů v Alto Adige od našeho dodavatele Trota Oro, od kterého je na obchodě k dostání třeba fantastický tatarák z tohoto pstruha či marinovaný siven alpský. Všechny ryby si můžete koupit domů, anebo vám je rádi připravíme k jídlu na Tržnici.

Každý pátek naši nabídku obohatí jedna velká čerstvá ryba (tuňák, mečoun atp.), která bude zavěšena přímo v rybárně. Můžete se tak na vlastní oči podívat, jak se taková ryba porcuje, a samozřejmě si budete moci domů odnést přesně tu část masa, po které toužíte nejvíc.

Pokud si nevyberete z našeho stálého menu či aktuální nabídky (která se mění podle toho, jaké ryby se zrovna ulovili), rádi vám kteroukoliv rybu z našeho sortimentu na místě připravíme za poplatek 99 Kč. Ceny ryb jsou totiž nastavené pro přímý prodej v obchodě a tento jednotný poplatek zahrnuje náklady na zpracování ryby, tepelnou úpravu, práci kuchaře atp.
 

Otevírací doba:

Pondělí–neděle 9.00–22.00
(vaříme od 11.30 do 22.00)
Rezervace

Online rezervace