Prodejna italských vín a potravin s řeznictvím


Vše dobré a italské

Prodejna na Strakonické je naší největší pobočkou, ve které se koncentruje vše dobré a italské. Otevřeli jsme ji pro vás v roce 2010 původně jako prodejnu s kavárnou, ale rok od roku se snažíme čím dál tím víc využívat její potenciál.  Když už prodáváme prvotřídní italské suroviny, byl by hřích z nich nevařit a nepéct. I proto postupně ke kavárně přibyla pekárna, ovoce a zelenina, Tržnice, rybárna, cukrárna, řeznictví a nejnovější přírůstek - grill/rosticcerie Konírna.

Otevírací doba:

Pondělí–neděle 9.00–21.00

Řeznictví

Na konci roku 2013 jsme otevřeli řeznictví, ve kterém nabízíme prvotřídní čerstvé maso od italských, francouzských i českých dodavatelů.
Jedním z našich největších trumfů je bezpochyby hovězí maso plemene Limousine, které svou kvalitou opravdu dostává svému jménu. Z tohoto vyzrálého hovězího, které dovážíme z Toskánska, můžete ochutnat zejména kvalitní steakové maso – fiorentinu či costatu.
Vyšší i nižší roštěnec pochází z českého strakatého skotu od farmářů, kteří se přirozeným způsobem snaží ovlivňovat složení krmiva skotu tak, aby dosáhli optimálního mramorování tukem, díky kterému je maso úžasně šťavnaté.
Vepřové maso v naší nabídce pochází z tzv. přeštíka, přeštického černostrakatého prasete.
Kvalitní drůbež vám dodáváme z farmy v Loužné, která se snaží pro svá kuřata vytvořit pohodové a bezstresové výkrmové prostředí, s vysokou možností volného pohybu. Jejich kuřata jsou spokojená a zdravá, maso z nich je tudíž nebývalé šťavnaté, vyzrálé a vydatné.
Kukuřičná kuřata, jarní kohoutky či kačeří prsa dovážíme z Francie.
V řeznictví najdete i jehněčí z českých chovů, v sezóně i zvěřinu a mnoho dalších masných výrobků.

Ovoce a zelenina

Ovoce a zeleninu dovážíme z Itálie od spolehlivých dodavatelů dvakrát týdně. Největší zájem je o rozmanité druhy rajčat, čekanku, lilky, jablka, cukety, řapíkatý celer, rukolu, řadu příznivců mají i pomeranče ze Sicílie či citrony ze Sorrenta. A nesmí chybět ani čerstvé bylinky!
Rezervace

Online rezervace