Konírna s toskánským grilem


Italská kuchyně v intimnějším prostředí

Prostředí Konírny funguje trochu jako protipól živější atmosféry, která panuje v sousední Tržnici. Dlouhé lavice tu střídají menší stolky, zasazené do rustikálního prostředí bývalé konírny Radlické mlékárny, kterou jsme přestavěli podle návrhu architektonického studia ADR. Konírnu si můžete pronajmout k soukromým oslavám, firemním večírkům, křtům, tiskovým konferencím či dalším akcím.

Konírna je vybavena unikátním toskánským grilem od gastronomického umělce Paola Parisiho, který jinde ve střední Evropě nenajdete. Parisi jej vyvíjel mnoho let, až ho vypracoval k dokonalosti. Jeho specifikem je možnost regulace teploty v různých částech grilu, takže se v něm bez problémů a se skvělým výsledkem dají na nejrůznější způsoby grilovat všechny druhy masa (od hovězího až po ryby). 

K celému menu, které rádi individuálně sestavíme přesně na míru vašim požadavkům a rozpočtu, vždy párujeme naše fantastická italská vína tak, aby ideálně ladila k masovým chodům. Můžete vám nabídnout jak oblíbené stálice, tak i raritní kousky.


Pro pronájem prostor prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

Rezervace

Online rezervace