Podzimní sladkost a další novinky z obchodu

Představujeme 4 nové produkty, které vám pomohou utéct od reality deštivých a větrných dnů.

William Di Carlo Torrone

Rodina Di Carlo se cukrářským výrobkům věnuje již od roku 1833. Zakládá si na tradičním postupu a těch nejkvalitnějších italských surovinách. I díky tomu tak mohly vzniknout ikonické turecké medy, které v Itálii nazývají torrone.

V nabídce máme torrone s pistáciemi a s mandlemi. Díky krásnému balení (viz obrázek výše) jsou produkty od William Di Carlo ideální také jako dárek.

Pariani Olio di nocciola / pistacchio

Rodinná firma Pariani vznikla teprve v roce 2010. Sedm let činnosti jí ale stačilo na to, aby si ve světě výrobců kvalitních italských produktů stihla udělat dobré jméno. Soustředí se zejména na výrobu olejů z nejrůznějších surovin jakými jsou například lískové oříšky nebo pistácie. Oleje z obou těchto surovin máme v nabídce!V kuchyni je využijete zejména k přípravě salátů nebo omáček. Díky své neobvyklé chuti však dávají prostor i vaší kuchařské kreativitě.

Cantina Mesa

Reklamní mág Gavino Sanna, který několikrát sbíral ovace v Cannes, si po dlouhých letech v marketingovém byznysu umanul, že bude mít vlastní vinařství. Výsledkem není zbytečný rozmar, nýbrž špičková vína, pod nimiž je podepsaný mladý vinař Stefano Cova.

Vermentino di Sardegna DOC, Opale, Cantina MesaOdrůda: 100% Vermentino

Teplota podávání: 10-12 °C

Doporučení: Bílá masa, středně zralé sýry

Rosso Cagnulari Isola di Nuraghi IGT, Brace, Cantina MesaOdrůda: 100% Cagnulari

Teplota podávání: 16-18 °C

Doporučení: Zvěřina, červené maso, vyzrálé sýry
Rezervace

Online rezervace