O Wine Food Marketu

Italská vína, italské sýry, italské pečivo...

Společnost Wine Food Market dováží přímo od výrobců vysoce kvalitní italská vína a potraviny. Vychází z letitých zkušeností své mateřské firmy Buy Direct, která působí na trhu od roku 2005 a dodnes funguje jako B2B low cost společnost.

O VÍNECH...

Pro Českou republiku zastupujeme více než 30 různých vinařství. Naprostou většinu vín v prodejně dovážíme přímo ze sklepů v Itálii, naleznete zde jak slavná šlechtická vinařství, tak malé rodinné firmy s limitovanou produkcí. Základním kritériem výběru je dobrý poměr kvality a ceny. Naše nabídka zahrnuje všechny italské regiony, především oblasti Piemont, Toskánsko, Veneto, Alto Adige, Kampánie a Sicílie. 

O POTRAVINÁCH…

Pravidelně každý týden pro Vás přivážíme více než 200 druhů sýrů, salámů a šunek. Vybrat si u nás můžete ze 150 formátů těstovin, 50 druhů olivových olejů, ze 100 druhů oliv a široké nabídky různých octů a nakládané zeleniny. Většina potravin pochází z malých rodinných firem, často přímo statků.

O NAŠICH ZÁSADÁCH

  1. Děláme, co nás baví, a snažíme se to dělat dobře.
  2. Považujeme za důležité vědět, co jíme a pijeme. 
  3. Většina našich dodavatelů jsou malé neprůmyslové rodinné podniky, které své výrobky milují a vyrábějí s láskou. Většinou nepoužívají žádné průmyslové konzervanty a snaží se respektovat lokální tradice.
  4. Drtivou většinu našich produktů si dovážíme sami z Itálie, nepoužíváme žádných prostředníků. 
  5. Snažíme se, aby naše prodejní ceny byly podobné nebo identické s cenami v Itálii. 
  6. Je pro nás důležitý poměr kvality a ceny našich výrobků. 
  7. Náš personál se pravidelně školí a rád Vám pomůže s výběrem či návodem k použití.
Rezervace

Online rezervace