Klub WFM

VÝHODY PRO ČLENY KLUB

Za každých 100 Kč vč. dph utracených v prodejnách WFM získává zákazník 1 bod. Body se sčítají. 1 bod má hodnotu 1 Kč. Body pak může zákazník využít jako slevu při dalších nákupech v prodejnách WFM. V případě okamžitého vyplnění a odevzdání formuláře při prvním nákupu může nový člen vyčerpat body okamžitě. 

Některé produkty mohou být během roku v rámci speciálních akcí bodově zvýhodněny. Např. za nákup určitého výrobku (novinky) může zákazník obdržet až 10 bodů a více. 

Členové klubu požívají těchto dalších nadstandardních zákaznických výhod:

Pracovníci prodejen WFM jsou na požádání povinni informovat zákazníka o výši jeho bodového konta. Na každé účtence je uveden aktuální stav bodového konta. Jednou za půl roku obdrží všichni členové e-mailem stav svého konta. Zároveň člen klubu WFM souhlasí se zasíláním informačních e-mailů od WFM ohledně novinek, promoakcí a dalších aktivitách.


PRAVIDLA ČLENSTVÍ KLUBU WINE FOOD MARKET

Členem se může stát každý zákazník starší 18 let, který odevzdá vyplněný registrační formulář v prodejnách Wine Food Market (dále jen WFM).

Každému novému členovi bude do druhého pracovního dne aktivována karta s jedinečným registračním číslem a EAN kódem. Tato karta je nepřenosná. Zákazník se kartou prokazuje při nákupu v obchodech WFM, čímž se mu načítají body.

Při ztrátě členské karty WFM je zákazník povinen nahlásit tuto skutečnost na prodejnách WFM nebo elektronicky na info@winemarket.cz.

Původní karta bude zablokována a zákazníkovi bude vystavena karta nová. V případě, že karta nebude využita v období 1 roku, je automaticky deaktivována. 

WFM si vyhrazuje možnost kdykoliv změnit podmínky a pravidla klubu. V takovémto případě budou všichni členové o změnách informováni e-mailem. Vzniklé nároky z věrnostního systému nejsou právně vymahatelné.

V případě dotazů či reklamací kontaktujte WFM na níže uvedených kontaktech:


WINE FOOD MARKET s.r.o. 
Strakonická 1, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 733 338 650
E-mail: info@winemarket.cz

Chci se stát členem klubu

Na e-mail vám zašleme osobní kód věrnostního klubu WF. Ten si prosím nahrajte do mobilní aplikace např. Portmonka atp. Při placení svůj čárový kód ukažte na pokladně nebo obsluze.

Kontrolní řetězec - ponechte prázdné:

Rezervace

Online rezervace