Degustazione: Dolci di Pasqua

Přijďte na páteční ochutnávku italských velikonočních produktů! Zítra pro vás na obchodě Wine Foodu na Smíchově připravíme vysoko kynuté moučníky Colomba i velká čokoládová vejce. Těšit se můžete i na Colombu v kvalitě BIO a zároveň bez lepku.

Fraccaro

Rodina Fraccaro vyrábí vysoko kynutý moučník Colomba ve tvaru holubice v kvalitě BIO a zároveň bez lepku, takže je vhodný i pro celiaky.

Colomba BIO a bezlepková, box 500 g
Měkké kynuté těsto s kandovanou pomerančovou kůrou a křupavou glazurou z cukru a mandlí. Těsto je vyrobeno z organických surovin – z rýžové mouky, medu, másla, vajec, vanilkových lusků, citrusových olejů a domácího kvásku.


 


Galup

Firma Galup peče z kvásku, který udržuje již od roku 1922. Jako první představili světu tradiční moučník Colomba s glazurou z piemontských lískových oříšků.

Colomba s hruškami a čokoládou, 750 g
Colomba s hruškami a čokoládou je alternativa k tradičnímu moučníku. V těstu jsou kandované hrušky a kousky čokolády. Dozdobena je ručně vyráběnou glazurou z piemontských lískových oříšků a celými mandlemi.Colomba Paradiso bez kandovaného ovoce, 750 g
Colomba bez kandovaného ovoce, ale zato s máslovým těstem a nastrouhanou pomerančovou kůrou uvnitř, která mu dodává příjemné citrusové aroma. Colomba je bohatě pocukrována.Colomba Classica, 750 g
Tradiční moučník Colomba s kandovaným ovocem, rozinkami, polevou z piemontských lískových oříšků a praženými mandlemi. K dostání v typickém balení firmy Galup, v obalu s beruškou nebo květinami.

    
 

Venchi

Všechny produkty z čokoládovny Venchi v Piemontu jsou bezlepkové. Jejich velikonoční vajíčka s překvapením obsahují pouze přírodní ingredience a jsou vyrobena bez použití konzervantů.

Uvnitř všech velkých vajíček (500 g) je schované překvapení. Například vajíčko z hořké čokolády v romantickém růžovém balení v sobě ukrývá šperk.

 
 


Bodrato

Gambero Rosso malou rodinnou společnost označilo za velikána italské čokolády. Jejich velikonoční vajíčka jsou ručně zdobená i balená.

   
 
Rezervace

Online rezervace